Reference

"Je to skvělé setkávání s písní, hlasem... Naďa to dělá s úctou a láskou k hudbě, písni, tradici... Předávání a propojování soudržnosti skrze energii zpěvu, hlasu, písní, rytmu ... hlas je komunikace. A v Plzni nic podobného není, protože to není pěvecký sbor, ktery vystupuje .... Je to čistá RADOST. DĚKUJI."
Lenka Jíšová

"Na Vícehlas na Zastávce jsem se vydala trochu ze zvědavosti -chtěla jsem konečně vidět Zastávku, o které jsem toho tolik slyšela, ale hlavně jsem měla velkou chuť si zazpívat. A ne jen v autě nebo ve sprše, ale společně a ve více hlasech😄. A byl to skvělý večer. Naďa nás nejdřív nechala se uvolnit, pak nás naladila a my se pak jen nechávali rozeznít v té skvělé akustice Zastávky. Byl to krásný zážitek a chci jej prožít znovu. Těším se na další Vícehlas.🙂"
Jitka Kahounová

"Akce Afro byla naprosto úžasná, už teď se nemůžu dočkat dalších zpěvů a tanců s podobně naladěnými lidmi."
Martina Černá

"Zpivani kdykoliv, kdekoliv a s kymkoliv. COKOLIV 💛 Nada je super, dokaze nadchnout! Navic ma zasobarnu pisni a prinasi s sebou ruzne nastroje. Ostych pryc, protoze tady se nesoudi. Hlavni je laska k hudbe a otevrene srdce!"
Mirka Novak

"Wau, to se nedá dost dobře vyjádřit slovy...to lze jenom srdcem..."
Klára Salzmann

"Na zpívání s Naďou jsem narazila úplně náhodou, i když na náhody opravdu moc nevěřím. A jsem moc ráda, že jsem odhodlala se připojit. Už z prvního vícehlasu jsem odcházela s úsměvem a úžasný pocitem klidu. Naďa je prostě originál, její nadšení, přátelskost a trpělivost mě naprosto odzbrojila. Mohu všem jen doporučit. Jsem amatér, mojí vášní je hudba a hlavně zpěv, a Naďa jako lektorka je přesně to, co jsem hledala. S ní se zasmějete, zapějete, objevíte radost ze souznění hlasů a nástrojů a prostě báječně zrelaxujete, ať už po dlouhém dnu či týdnu v práci nebo jako relax na mateřské. Tak neváhejte a přijďte!"
Zdeňka Tybitanclová

"Moc děkuji Nadě, že organizuje a vede tato pěvecká setkání! Naďa svým nadšením, pestrostí, laskavostí, hravostí a otevřeností dokáže rozvinout skryté možnosti, které v sobě máme, s lehkostí a smíchem nás provede do sebe samého. Krásně jsem se při zpěvu uvolnila, propojila s ostatními a cítila velkou radost, dalo by se říct, že jsem se "vznášela" Je to pro mě velká inspirace. Vřele doporučuji!"
Sanpriya Vendy Tichotová

"Naďa na Vás přenese nadšení a lehkost při zpěvu, takže zjistíte, že zazpíváte takřka cokoliv. Zná spoustu skvělých písní afrických, lidových, kruhových... takže se každý chytí a každý si vybere to své. Zpěv poté uvolňuje, rozradostňuje a propojuje lidi navzájem. Díky a Houšť!"
Kateřina "Kačak" PH DoReMiLa Svárov

"Včera na Zastávce to bylo skvělé, jako vždy zpívání s Tebou, líbí se mi Tvá lehkost i laskavost a humor, jak zpívání vedeš. Díky za perfektní organizaci, krásné písně a výbornou bramborovou buchtu!!"
Hanka Vácová

"Zpívání s Naďou je pro mě naprosto úžasný zážitek. Už jen tím, jaké písně Naďa vybírá, je to moje krevní skupina. Miluju lidové písně a tady se vždycky naučím nové, v zajímavé úpravě. Africké jsou nádherné, plné života a rytmu. Krásně se u nich zrelaxuju :). Navíc jako amatér nemusím mít strach, že něco pokazím. Moje introvertní já je tu jako ryba ve vodě :D. Naďa vždy přinese celý arsenál nástrojů, takže to nikdy není nuda. Jestli doporučuji? Všema deseti! A těším se na další zpívání."
Petra Holubová

"Zpívání s Naďou je pro mě NEJ hned z několika důvodů: 1) Můžu přijít zpívat i s ratolestmi, prostředí je vždycky otevřené a přátelské. 2) Skladby jsou krátké, snadno zapamatovatelné, a tak i když někdy nemůžu, příště se hnedle chytím. 3) Zpíváme různé písně, lidové, africké, improvizujeme, chřestíme, "hrajeme si". Zpívání je pokaždé jiné, zábavné, svěží! 4) Skupina složená z nadšenců, kteří zkrátka rádi zpívají, a tak mezi ně jako zpěvák - amatér skvěle zapadnu. 5) Vstupné je většinou dobrovolné, nebo v řádu desetikorun (dle místa zpívání)."
Šárka Škodová

"Jsi skvělá, máš ohromný talent zpěv písní předávat."
Gabra Bultasová

"Zpívání s Naďou je úžasné v tom proudění energie - Naďa je nadšenec, má skvělé hudební nápady a nenechá se odradit tím, když se někdo necítí úplně "pevný v kramflecích"... naopak dokáže zpívající povzbudit tak, ze jsou kolikrát sami překvapeni, jak libě to dohromady zní! Přijetí, radost z hudby, uvolněná hravá atmosféra, kvůli tomu bych vám přála zažít Nadinu hudební dílnu - některé písně si budete zaručeně broukat ještě dlouho poté :)"
Eva Masaříková

"Zpívání s Tebou má šťávu a měla jsem chuť se vždy zapojit, i přes svůj blok kvůli nerozvinuté schopnosti zpívání :). Máš talent strhnout lidi ke zpěvu. Také se mi líbilo obměňování "her" při zpívání. A v neposlední řadě: jsi pro mě člověk, kterého vidím jako zrozeného pro povznášení lidí zpěvem a tancem. Vnášíš do kolektivu energii radosti, spontánnosti a živosti :)."
Gabča Růtová

"Zpívání se mi líbilo, protože je hravé a jseš laskavá průvodkyně. Zpívání není můj koníček, ale ve skupině pod tvým vedením jsem se necítila trapně a dokonce i zpívala, což obvykle nedělám :). Líbí se mi "rozcvičky" (Zuj si boty...:) ), to, jak zpíváš, srdcem, a celkově, že umíš nadchnout skupinku pro věc. Komunikuješ, klidně přiznáš, že nevíš, že si nepamatuješ, jak se něco zpívá, a celkově je to relaxační, odpočinkové, komunitní. Děkuji. :)"
Marija Kaňovská

"Zpívaní s Naďou je naprosto přirozené, vše plyne tak, jak má, žádný tlak na výkon, jen čistá radost ze života. Přesto dokáže jemně vést, nasměrovat skupinku a využít jejího potenciálu. Vzniká tak živočišná a tvořivá síla hlasu."
Jana Lechmanová

"Autentický projev, schopnost strhnout, radost ze zpěvu a podpůrná energie - to se mi vybaví, když se řekne ''zpívání s Naďou''. Má to šťávu a vždy odcházím s hezkým pocitem naplnění. Díky za každé zpívající setkání."
Jitka Wachmann

"Mám moc ráda zpívání s Naďou. Snad poprvé v životě se cítím bezpečně, že opravdu MOHU zpívat a nikdo mne neposuzuje. Miluju Nadi výběr písní z celého světa. Cítím, jak mi zpívání pomáhá otevírat hrdlo, srdce, působí jako balzám na tělo i duši."
Eva Volfová

"Zpívání je úžasně uvolňující, ale v mnoha skupinách vyžadují nějaký způsob náboru, pravidelnou docházku, mnohé hudební znalosti apod. a tím se příjemná atmosféra navozená zpěvem vytrácí... Na zpívání s Naďou vás nikdo nebude do ničeho nutit, ani se špatně koukat, protože jste spletli slova... Zpívání zde je zaměřené na příjemný požitek, ne na precizní výkon. Doporučuji."
Maria Sára Havlíčková

"Líbila se mi hravá pohodová atmosféra, je to zábavné a kreativní, člověk nemusí být extra umělec, aby si s chutí zaimprovizoval se svým hlasem a s údivem zjistil, co ten jeho s ostatními hlasy dovede vytvořit. Moc se mi to nevšední zpívání líbilo."
Táňa Hošťálková

"Vždycky jsem si ráda zpívala sama v koupelně, při úklidu, … na zpívání s Naďou nejvíce oceňuji, že si můžu vyzkoušet a prožít zpěv ve vícehlase, že nevadí, že nemám zrovna velký rozsah, že můžu přijít s vlastními nápady. Setkání mi hodně pomohla zvýšit sebevědomí při zpěvu před jinými lidmi. Líbí se mi také pohodová atmosféra, úplná volnost projevu a možnost poznat nové zajímavé lidi."
Jitka Klečková

"Chodím k Nadě zpívat moc ráda, umí vytvořit příjemnou atmosféru, má smysl pro humor a nevadí, že trvá déle, než se "sezpíváme". Když je třeba, rozdělí nás tak, aby si zazpívali i ti méně zkušení a abychom si to všichni užili. Přináší písničky ze všech možných směrů - lidovky, jednoduché popěvky z různých zemí, zajímavé skladby pro více hlasů, je to hodně pestré, a má to pěkně připravené, a stále hledá nové zdroje. Skvělá jsou i hlasová a rytmická cvičení. Nikdy jsem nechodila do žádného sboru, neznám noty, jen ráda zpívám, a někdy potřebuji více času než chytnu melodii, tak jsem moc ráda, že i takoví čistě amatérští zpěváci jako já si mohou takto někde zazpívat, protože ve většině jiných seskupení už se předpokládá více pěveckých schopností."
Hanka Vácová

"Zpívání s Naďou je čistá radost. Nejde o výkon ani dokonalost, ale o potěšení ze spojení hlasů." Marcela Kyptová

Komentáře